Yo
sobota, 4 lutego 2012
Mądra nazwa
czwartek, 29 grudnia 2011
Można się zalać w trupa.
wtorek, 6 grudnia 2011
Sen w poprzek
niedziela, 4 grudnia 2011
Nowa aplikacja do windowsa
niedziela, 13 listopada 2011
Kto czyta, nie błądzi
niedziela, 6 listopada 2011
Śniło mi się, że drzewa mnie gonią
poniedziałek, 31 października 2011
Takie małolaty, a też wybierają się na Halloween
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Przydomowa uprawa grafomanii
http://wierszopodobne.blogspot.com
Yo
Wyświetl mój pełny profil
Jeśli masz ochotę poczytać, co piszę, zajrzyj tutaj:
yours.blog.pl
A jeśli masz ochotę odpocząć u mnie, nad morzem, zajrzyj tutaj:
http://przymorzu.blogspot.com/
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2012
(8)
▼
sierpnia
(1)
Czytajcie mnie :)
►
czerwca
(2)
►
marca
(3)
►
lutego
(2)
►
2011
(41)
►
grudnia
(3)
►
listopada
(2)
►
października
(5)
►
września
(2)
►
sierpnia
(1)
►
lipca
(3)
►
czerwca
(4)
►
maja
(4)
►
kwietnia
(7)
►
marca
(3)
►
lutego
(4)
►
stycznia
(3)
►
2010
(66)
►
grudnia
(7)
►
listopada
(5)
►
października
(4)
►
września
(7)
►
sierpnia
(8)
►
lipca
(4)
►
czerwca
(6)
►
maja
(4)
►
kwietnia
(3)
►
marca
(15)
►
lutego
(3)
►
2009
(121)
►
grudnia
(3)
►
listopada
(9)
►
października
(3)
►
września
(3)
►
sierpnia
(7)
►
lipca
(5)
►
czerwca
(15)
►
maja
(19)
►
kwietnia
(23)
►
marca
(34)